2025. november 13., csütörtök - Szilvia

Hírek

Több mint 50 tünet: Hogyan befolyásolja a poszt-Covid a mindennapi életünket?

2024-09-09 544

Egy friss felmérés szerint a covid fertőzésen átesettek közel 80 százaléka szenved a poszt-covid tünetektől, amelyek a szervezet bármely részét érinthetik.

Az erről készült felmérés során 5650 embert kérdeztek a poszt-covid tünetekről. A kérdőívre megdöbbentően magas arányban, összesen 4400-an válaszoltak úgy, hogy szenvednek valamiféle poszt-covid tünettől. Ez a felmérésben részt vevők közel 80 százalékát jelenti.

„A válaszok alapján mintegy ötvenféle tünetet találtunk, amelyek összefügghetnek a coviddal. Ezek igen változatosak, a szervezetet bármely részét érinthetik. A legtöbben olyan tünetekről számoltak be, mint az izületi fájdalmak, hajhullás, látásproblémák, tüdőproblémák, szív- és érrendszeri gondok, íz- és szagvesztés, feledékenység, hormonháztartás felborulása főként nőknél, pajzsmirigy-problémák vagy éppen látásproblémák. Ezeken kívül még számos olyan tünet felmerült, amit a megkérdezettek a coviddal hoztak összefüggésbe” - számolt be róla Fábián Ferenc, a felmérést készítő Zafír organikus termékcsalád megalkotója.

Ötféle gyógynövény a tünetek kezelésére

Fábián Ferenc azt is elmondta, a felmérés után kezdték el azokat a gyógynövényeket felkutatni, amelyek segítséget nyújthatnak a poszt-covid tünetek enyhítésében. Ehhez az Egészségügyi Világtanács 2021-ben közzétett, Joseph Mercola által készített tanulmányát hívták segítségül.

„Mercola tanulmányában kifejti, hogy a vírusfertőzések és injekciók után számos tüskefehérje maradhat a szervezetben, melyek a sejtek, szövetek és szervek károsodását okozhatják. A WCH azt is publikálta, hogy ezek a fehérjék felelősek a vírusfertőzések patológiájáért, továbbá elkészítettek egy útmutatót a semlegesítésükre. Ezen dokumentum alapján állítottuk össze a Contra Spiculum DR kapszulánkat, hogy a tüskefehérjék negatív hatását csökkenthessük. Az összetevők együttes erővel erősíthetik a szervezetet, csökkenthetik a gyulladást és meggátolhatják a fertőzésért felelős folyamatokat”

- fejtette ki Fábián Ferenc.

A készítményben ötféle gyógynövény található. A fenyőtű véd a fertőzések ellen és erősíti az immunrendszert, a gyermekláncfű kiüríti a méreganyagokat a szervezetből, főként a májból, a feketekömény baktériumok elpusztítására hivatott, a quercetin erős antioxidáns, megelőzheti a felső légúti megbetegedéseket, a resveratrol pedig erős antioxidáns, csökkenti a gyulladásokat és a baktériumok elszaporodását. A Zafír terméke Magyarországon már sikerrel bizonyított, most pedig világhódító útjára indul, a cég ugyanis a termék külföldi forgalmazását készíti elő, az érdeklődés a készítményre pedig már most igen nagy világszerte.

| Forrás: zafirnet.hu

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 


 

 


 

Tipp

Olvasta?

Időrendben

« November 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tartalom galéria

Az ESG integrálása az ingatlanértékelésbe

Az ESG integrálása az ingatlanértékelésbe

More details
Az „Év Irodaháza” és az „Év külföldi Ingatlanbefektetési Tranzakciója” díját vihette haza a WING

Az „Év Irodaháza” és az „Év külföldi Ingatlanbefektetési Tranzakciója” díját vihette haza a WING

More details
Hétvégi tippek, kulturális programajánló

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

More details
Az építőipar imái meghallgatásra kerültek

Az építőipar imái meghallgatásra kerültek

More details
Mérnöki precizitás és emberközpontú megoldások

Mérnöki precizitás és emberközpontú megoldások

More details
A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

A Váci úton vett fejlesztési telket a WING

More details
Stratégiai partnerségre lép a WING és az Accent Hotel Management

Stratégiai partnerségre lép a WING és az Accent Hotel Management

More details
Átadták a LIVING nagy sikerű, XIII. kerületi Park West projektjének harmadik ütemét

Átadták a LIVING nagy sikerű, XIII. kerületi Park West projektjének harmadik ütemét

More details
A közép-kelet-európai háztartások fogyasztásának fellendülése ösztönzi a kiskereskedelmi parkok növekedését

A közép-kelet-európai háztartások fogyasztásának fellendülése ösztönzi a kiskereskedelmi parkok növekedését

More details
Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője